Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2020».

Тут, у 615 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2019 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(147)
Диана (*.29.228)
Я хочу рекомендовать Клинику пластической хирургии «Медейра» в Киев – medeira.com.ua/ – там работают по-настоящему классные хирурги, очень профессиональные!! К сожалению, не могу найти подходящей категории. Может что-то пропустила? Помогите, пожалуйста
Ludmila Ludmila до ruki-mastera
Олег, добрый день! К сожалению, у нас действительно нет подходящей номинации, поскольку конкурс/опрос всеукраинский, а большинство строительно-ремонтные компаних в основном локальные. То есть, мы пока не знаем как объективно оценивать в народном (потребительском) голосовании строительные компании и насколько объективен будет такой рейтинг. Если у вас есть идеи, пожалуйста, напишите нам на infofavor.com.ua.

В любом случае мы благодарны вам за самовыдвижение в экспертное жюри конкурса в качестве эксперта в категориях, связаных с товарами, заведениями и СМИ посвящёнными строительству и ремонту. Конкурсу очень нужна квалифицированная экспертная оценка, мы очень рады сотрудничеству.
ruki-mastera ruki-mastera
Здравствуйте, уважаемые модераторы. Хочу добавить сайт ruki-mastera.com.ua в раздел «Строительство», но не вижу подходящей категории «Строительные услуги». Подскажите, пожалуйста, в какую категорию можно добавить сайт?
Елена (*.128.110) з телефону +1
А я хочу порекомендовать бренд, который 12 лет радует украинских и не только косметологов и любителей пирсинга ;) caflon.ua Да да, именно от качества изделий, оборудования и тд зависит здоровье и красота. Официальный дистрибьютор в Украине английской тм Caflon, участник ежегодных профессиональных выставок красоты, активный и удобный интернет-магазин и отсутствие негативных отзывов :) Если есть любители качественного пирсинга и партнеры, работающие с caflon.ua – рекомендую 👍🏻
Илона (*.189.77)
Нашла отличную мебель на сайте avn.kh.ua/shop/
оченю красивая и практичная,рекомендую !
Дивoвижнa_Дiвчинкa Дивoвижнa_Дiвчинкa
Я підтримала та віддала перевагу Будівельному Порталу – каталогу ProRemont.co! Прошу підтримати!
odesmebel odesmebel
Я постоянно покупаю угли и табак в интернет магазине «DarkHydra» darkhydra.com.ua/ Каждый любитель покурить кальян сможет подобрать здесь наиболее оптимальный вариант для себя, как по качеству личным предпочтениям, так и по цене)
Иванна (*.78.30) +1
Хочу поделиться очень классными магазинами, заказываю у них уже не первый раз. И с подругами сп постоянно собираем! Так что ловите! maximini.com.ua/
А тут бомбезные спортивные костюмы и лосины!! siluet.biz.ua/o-nas
Людмила (*.46.79)
Долго искала студию красоты в Киеве, что бы сделать микроблейдинг и нашла вот эту – lbar.com.ua. Очень довольно своими стильными бровками.
vera1 vera1
салон красоты ледиспейс г. Киева всех приглашаем ladyspace.com.ua
kachelka kachelka -1
Доброго дня. Знайшла чудовий сайт, де можна брати на прокат дитячі товари: автокрісла дитячі, молоковідсмоктувачі, заколисуючі центри, манеж, слінг та багато іншого. Звертайтеся! kachelka.com.ua
anatoli.p3trov anatoli.p3trov
Здравствуйте! Хотел оставить отзыв о компании-производителе тротуарной плитки в Николаеве. Фирма Васт Сервис в Николаеве vastservis-ug.com.ua является отличным производителем тротуарной плитки. Я заказывал у них большое количество товара и остался полностью доволен качеством продукции.
NataliStil NataliStil
Заказывала несколько раз корпусную мебель в фирме ОдесМебель odesmebel.com.ua, понравилось. Делают вовремя и аккуратно. Качество хорошее. Цены разумные.
KVENTO KVENTO
Установка вентиляційних систем будь якого масштабу. Сервісні послуги та монтаж вентиляційних систем під ключ. Звертайтеся до нас ООО «Квєтно» Сайт: kvento.com.ua
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.