Gift!
Vote in 150 nominations to get the guaranteed gift!
Now we’re giving away gifts from the prize fund for the choice to all the most active respondents!
Look at leftPlease select the nomination of the Contest (from the list at left side), to view the list of participants of the poll, specify the most successful names, leave a comment about most notable trade marks or names.

Тут, у 615 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2019 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Comments(153)
utilmind utilmind to Елена (*.111.201) +1
Магазины одежды есть в разделе «Жизнь города»: www.favor.com.ua/ru/vote/citylife/
сергій (*.37.123)
де можна купити мазь тітріол
id161950-Роман Роман Роман Роман
Добрый день. Не нашел как добавить к Вам в каталог компанию по прокату автомобилей в Украине
www.autoprokat.net.ua как это сделать?
utilmind utilmind to monja
Доброго дня! Будь ласка ознайомтеся з умовами участі в рейтингу та про те як додати нову категорію:
www.favor.com.ua/ru/method/nomination/
monja monja
Доброго дня, а чи є у вас розділ для веб студій? Хочу додати studio-creative.com.ua
id161869-Dmytro Ternovyi Dmytro Ternovyi
Доброе время суток! Подскажите пожалуйста можно ли добавлять компании в список. Я бы хотел добавить www.uberem.com.ua/ в раздел клининговых компаний. Заранее спасибо за ответ.
Oлeг04 Oлeг04 from the tablet
Здравствуйте все! Простите пожалуйста, как связаться с квартал 95 из России? Не могу ни по телефонам связаться, ни на почту написать, все заблокировано? Но мы же не все тут кремлеботы...
sultan07 sultan07 +2
Проголосовал за 150 номинаций. Как получить подарок? Ни где нету...
id161182-Volodimir Lord Volodimir Lord
Якісна продукція від виробника «Королівський Смак»....Люблю смакувати цю продукцію .
«Korolivskoi Produktsii»,korolivska-sluzhba.zakupka.com/
Ksushik Ksushik from the phone +2
Хотелось бы написать комментарий касательно акций. Я, как экономист, могу сказать точно, что у нас в Украине акции, скидки ненастоящие. Сначала товар наценяют на 150%, а потом делают акционную скидку на 50%. Отсюда и очевидное качество товара. Иногда товар можно дешевле купить без скидки. Вот такая картина.
id160997-Al Go Al Go
«ДАЧНИК» Интернет-магазин электро и бензоинструмента. Подробнее: dachnik.in.ua/
mc2019 mc2019
Было бы чудесно добавить промышленную группу товаров под наш магазин multiconnect.com.ua
В наличии широкий ассортимент шлангов пвх и пу, рукавов высокого давления и гидравлических соединений
radonoptima radonoptima
Народ, я долго искал магазин подшипников и наконец нашел вот здесь: tehnopolis.in.ua
Богдан (*.177.202)
Очень классный магазин мебельной фурнитуры, вешалок настенных в стиле лофт gruar.com.ua Рекомендую!
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.