Page:
1
2
RSS

olepole olepole
Відчуйте себе в нескінченності

12.09 – 13.09 2020р. в українській пустелі «Олешківські піски» (найбільшої пустелі Європи) пройде спортивний фестиваль Wild Desert Ultratrail, який вже 5 разів проводитиме клуб «Північ» (співтовариство закоханих в біг і орієнтування).
Багато спортсменів і просто любителів бігу, незважаючи на всі складності зберуться для подолання себе в найважчих бігових умовах. Як зазвичай захід має дуже різнобічний характер це і прогулянки-екскурсії з гідом по пустелі в перший день фестивалю, і катання на лижах / бордах по піску, і сеанс вечірньої йоги під сонцем, а для тих хто не може заснути перед ранковим стартом (в 4 ранку) – перегляд на великому екрані посеред барханів під ясними зорями херсонського неба – тематичного кіно про пустелі.
«Ідея заходу 2020 звичайно ж здоровий спосіб життя і боротьба з будь-якими вірусами, тому що імунітет і сухий жаркий клімат пустелі не сумісні з ними. Звичайно, потрібно пам’ятати, що пустеля це колиска життя і її потрібно берегти, а вона в боргу не залишиться » – думає організатор фестивалю Олена Доценко (керівник спорт клубу« Північ »).
В цьому році до марафонських дистанцій (42 і 21 км) було додано дистанції для новачків 5 і 10 км, так що тим, хто чекає своїх спортсменів теж можна буде спробувати свої сили в бігу по піску. «Потрібно відзначити, що захід досить важке для непідготовлених учасників, особливо якщо мова про траси 42, 25 км, але дуже цікавий з точки зору психологічної так і фізичного тренування в комплексі» – вважає Олег Кононенко (учасник 2019р., Керуючий партнер «NOKs fishes »). Наприклад учасник 2019р. Денис Овчаров (партнер в юркомпанії« Legal House ») розповів таке – «Останні 8 км біг один. У пустелі час тягнеться дуже довго, особливо, коли збиваєшся з маршруту. Саме час визначити справжні цілі і маршрут до них. Біг на самоті на межі своїх можливостей не можна порівняти ні з чим».
Після забігу можна прийняти душ і пройти огляд у медбригади. Нагадаємо, що всіх учасників і гостей чекає трансфер з Херсона 12.09 і назад 13.09, а так само два дні буде працювати польова кухня, де можна придбати дуже смачну їжу. У будь-якому випадку всі принади і специфічна краса пустелі залишаться з Вами на довго! «Вже після другого КП стало развіднятся і почався красивий, але не тривалий період часу в пустелі – рожевий схід сонця. Коли небо з боку сонця рожеве, пісок – рожевий, і вся пустельна рослинність теж рожева, дивишся на свої руки і вони теж рожеві…» – поділився Євген Туркулевіч (учасник 2019., Співробітник компанії «Software MacKiev»)
Реєстрація можлива до 09.09.2020 на сайті vseprobegi.org/ru/race/1467
Організатори запевняють, що все буде проходити відповідно до рекомендацій МОЗ і останніми світовими стандартами відповідно до вірусно-епідеміологічною обстановкою в регіоні. Нагадаємо, що партнерами цього заходу стали компанії: SiS Ukraine (Спортивне харчування), Trekking (комфорт і надійний захист для ніг), BRP Центр Херсон (транспорт для важко прохідної місцевості).
olepole olepole
Забег для людей, а не наоборот…
20 сентября 2020 года очередной раз в городе Измаил пройдет забег «Золотая Осень». Целая команда энтузиастов (отдел физической культуры и спорта Измаильского городского совета, клуб любителей бега «Суворовец» и коммунальное учреждение Измаильского городского совета «Измаильская детско-юношеская спортивная школа» вместе с мэром города Абрамченко А.В.) объединится для проведения этого символического события для города и жителей Одесской области. Однако в этом году как и ранее ожидаются представители других стран в качестве участников и наблюдателей.
Основной идеей мероприятия является пропаганда здорового образа жизни, активного долголетия среди широких масс населения.
К участию в марафоне, полумарафоне, 5 и 2 км допускаются все желающие испытать себя, достигшие соответствующего возраста, подтвердившие свою готовность к пробегу распиской о личной ответственности за своё здоровье. «Трасса асфальтная, довольно пологая – настоящий марафонский формат. Все организаторы и волонтеры оказались очень доброжелательными людьми и оказывали помощь во всех возникающих вопросах! Хоть 42 км это серьезная дистанция, множество Измаильских участников, которые бежали этот марафон уже не первый раз, были весьма подготовлены, что бы создать серьезную конкуренцию на трассе!» – сообщил участник мероприятия 2018 года Серегей Видмицкий (ульторомарафонец, ОО «KOZAK RACE»)
Интересно, то в то время как множество организаторов собирает с участников оплату, то это мероприятие проводится абсолютно безплатно, плюс для тех кто приедет за день до меоприятия, организаторы предоставляют жилье или ночлег, плус проводят чудесную экскурсию по городу. На трассе будут организованы пункты подпитки бегунов и предоставлена первая медицинская помощь. На финише все смогут принять душ и пройти медосмотр.
«Это очень правильное направление в проведении спортивных мероприятий – организовывать их на общественных началах, заручившись помощью органов местного самоуправления и спонсоров. Огромное спасибо волонтерам!» подчеркнул Олег Кононенко (организатор спортивных мероприятий, «NOKs fish ES»).
Как обычно участников ждут памятные награды и призы от спонсоров и организаторов!
Больше информации на сайте vseprobegi.org/ru/race/1411
Организаторы уверяют, что все будет проходить в соответствии с рекомендациями МЗУ и последними мировыми стандартами в соответствии с вирусно-эпидемиологической обстановки в регионе.
За справками обращаться по телефонам: 097-29-11-769 (Бурлаков В. Л.), 7-91-04, 096-20-54-967 (Митев Г. И.), 098-24-76-388 (Кравченко И. С.).
olepole olepole
ЗИМОВИЙ КРОС «NORTH WILD WAY»
Що таке зимовий крос? Це пробігтись знайомими зледенілими доріжками району, оминаючи купи зчищеного снігу та ковзаючи зрідка по калюжам. Звучить екстремально, але не сильно надихає!
Що таке зимовий крос North Wild Way? Це дикий північний шлях, яким будуть бігти справжні відчайдухи та сміливці по лісам, болотам, озерам, через очерети та кущі, отримуючи всі радощі суворої зимової природи довкола. Ваш бойовий настрій розділять дикі побратими з усіх куточків країни, і навіть трохи з закордоння! Надихає?
Тоді біжи дико, не стримуй звіра в собі!

ЗАРАДИ ЧОГО МИ ЦЕ РОБИМО?
• щоб зробити здоровий спосіб життя та активний відпочинок ще більш активним і популярним
• щоб розвинути трейловий біг в країні
• щоб вам сподобалось загартовуватись взимку й менше хворіти
• щоб змагальний дух серед спортсменів і любителів стояв у повітрі стовпом – з ним веселіше
• знайти більше друзів та зміцнити зв’язки між спортивними клубами та організаціями, щоб влаштовувати ще більше корисного фану.

ДЕ ТА КОЛИ?
Дата проведення: 4 лютого 2018 р.
Місце проведення: м. Київ, Конча Заспа, вул. Генерала Матикіна, 10
Час старту: о 12.00.
Дістатись можна автобусом №43 від м.Видубичі. Зупинка: с.Конча Заспа.

РІВНІ ДИКОСТІ ШЛЯХУ
Дистанції кросу пролягають в природному зеленому, заплавному – «дикому» районі Конча Заспа.
Зимовий крос «North Wild Way» передбачає проходження дистанцій:
• 10 км – дике коло.
• 20 км – подвійна доза.

ПЛАН ДІЙ
3.02 – клуб активного відпочинку «Подольский»
12.00 – 17.00 – реєстрація та видача стартових пакетів

4.02 – арена змагань – Будинок культури «Конча Заспа»
9.00-10.30 – реєстрація та видача стартових пакетів
11.30 – 11.45 – брифінг
12.00 – відкриття змагань, загальний старт
14.30 – нагородження призерів та переможців
14.00 – 15.00 – пригощаємо гарячим

РЕЄСТРАЦІЯ ДИКУНІВ
1. Попередня реєстрація учасників проводиться по формі за посиланням по 28.01.2018 року (включно).
2. До участі у кросі допускаються дикуни, що досягли 16 – річного віку.
3. Залік – особистий.
4. Під час проходження реєстрації на місці старту учасники повинні пред’явити документ, що підтверджує особу (та робочі лапи)
5. Організатори мають право відмовити дикунові в участі у змаганнях.

СКІЛЬКИ СКИНУТИСЬ НА ЇЖУ ТА МЕДИКІВ?
1. Під час попередньої реєстрації або у день змагань учасник сплачує стартовий внесок, розмір якого залежить від дати сплати.
Дистанція Вартість за умови сплати до 21.01.2018, грн Вартість за умови сплати до 26.01.2018, або у день старту, грн
10 км 200 250
20 км 250 300
2. Почесні дикуни, які досягли 60-річного віку та старше, сплачують 50% від стартового внеску.
3. Сплатити реєстраційний внесок можливо на к/р ПриватБанку №4149 4378 5963 6332 (Доценко Олена) та надіслати смс з Прізвищем та дистанцією на номер 0938272238.
4. В стартовий пакет учасника входить:
• стартовий номер
• сертифікати від партнерів
• медаль фінішера
• харчування на дистанції
• частування на фініші
5. Перереєстрація учасників можлива при додатковій сплаті збору у розмірі 25 грн.

ОРГАНІЗАТОРИ ТА СПОНСОРИ
Організатор
Клуб спортивного орієнтування «Север»
За всіма питаннями: Олена Доценко (066)8500964 ; (093)827223

Спонсори
• Магазин туристичного спорядження «Gorgany»
• Крамниця спортивних товарів «Isostar»
• Клуб активного відпочинку «Подольський»
• Организация NOKs fish ES

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.