Найбільший виробник натуральної шкіри в Україні – компанія «В-Центр» – озвучив підсумки 2019 року і свої плани на 2020 рік.

У 2019 р. загальною тенденцією було зменшення продажів – як на українському ринку виробництва натуральної шкіри, так і на ринку виробництва взуття. Але компанії «В-Центр» вдалося утримати свої позиції, за рахунок розробки та впровадження нового асортименту продукції.

Як повідомив директор «В-Центр» Андрій Шевченко, за підсумками 2019 року продажі компанії на українському ринку збільшилися на 3%, у порівнянні з 2018 роком, при цьому найбільш стрімко розвивався сегмент шкіргалантереї. Що стосується експорту, то в цьому напрямку відбулося незначне скорочення продажів, через зменшення цін на сировину в країнах Південної Америки – в результаті, в Європі встановилися найнижчі за останні 20 років ціни на готову шкіру.

У планах «В-Центр» на 2020 рік – збільшення продажів, перш за все, на внутрішньому ринку України. Також в компанії планують впровадження нових технологій, які розробляються на кращих шкіряних заводах світу. Це дасть можливість бути готовим до будь-яких викликів сьогоднішнього ринку. Екологічна складова при виробництві всього асортименту також залишається пріоритетною в стратегії роботи компанії.

«Ми прагнемо, щоб в Україні наші клієнти мали можливість отримувати асортимент, який повністю задовольняє їх запити. Сьогодні ми готові запропонувати нашим клієнтам широку гаму артикулів, яка завоювала визнання у Європі. Розвивати власну мережу продажів в регіонах, бути ближче до клієнта, розуміти його запити і надавати найкращий сервіс – це наші пріоритетні завдання», – зазначив комерційний директор компанії «В-Центр» Дмитро Тульчинський.

В цілому, «В-Центр», як і раніше, гарантує стабільно високу якість усього асортименту продукції, згідно світових стандартів, для кожного українського клієнта.

Компанія «В-Центр» заснована в 2014 році і є лідером на українському ринку виробництва натуральної шкіри. Завод «В-Центр», розташований в місті Вознесенськ, Миколаївської області – найбільше виробництво повного циклу в Україні. Виробничі площі підприємства – 55 тис. кв.м., кількість співробітників – 300 чол. «В-Центр» також володіє власними філіями (складами) в Дніпрі, Харкові та Львові. Щорічно завод «В-Центр» виробляє близько 90 млн. дм² готової продукції. Завдяки своїй високій якості і широкому асортименту, продукція компанії користується попитом як в Україні, так і за її межами.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся:
https://v-center.in.ua/ , Тел: +38 (067) 511 99 28, sales.v-center@ukr.net

This document has been copied from FAVOR.com.ua (https://pics.favor.com.ua/en/blogs/32291.html).
All rights reserved by author of the material. In case of re-publication, the link to the source of the material is strongly required!
Document date: January 31, 2020